Bauernöpl - Květiny - Zahradnické potřeby
www.bauernopl.cz

Bauernöpl logo

ZAHRADNÍ CENTRUM
MOSTKY

Otevírací doba
pondělí - pátek
8.00 - 17.00
sobota
8.00 - 12.00
kontakt
zahradnictví Mostky
 
úterý 11.5.
Dnes má svátek
Svatava
zítra: Pankrác
pozítří: Servác
Květiny zahradnické potřeby Bauernöpl i Zahradnictví Mostky jsou členem Svazu květinářů a floristů České republiky

logo
Zahradnictví Mostky
ocenění kvality Česká květina

logo

Zvonkohry KOSHI zde v prodeji

Dostupné na prodejně v Kaplici - Dlouhé ulici

Tematicky jsou zvonkohry pojmenovány po čtyřech základních živlech – Země, Voda, Oheň, Vzduch. Zvonkohra má osm kovových tyčinek, které jsou přesně laděné, mají specifická zabarvení tónů. Každá zvonkohra může být použita společně s ostatními (vytváří tak harmonické souznění). Krouživých pohybem se rozezvučují. Zvuk Koshi zvonkohry je výrazně bohatý na alikvotní tóny. 

Každá zvonkohra je pečlivě ručně vyráběna na úpatí Pyrenejských hor. Na výrobu je použita bambusová dýha, která je pevnější než přírodní bambus. Navíc je ošetřena přírodním olejem. Tubus je zpracován z tenkých vrstev bambusu. Tato nová technologie dodává zvuku větší hloubku a obohacuje harmonii 

Zvonkohry jsou vhodné pro použití doma, jako originální dárek, dále pro využití v muzikoterapii (pro osoby s postižením, osoby vyžadující specifický přístup, oblast sociální péče, atd.). Rozezní ji i klienti s těžkým postižením. U dětí je také velmi oblíbená (doporučujeme ji pro vlastní použití dětí od 3 let věku). 

Koshi zvonkohry by měly být vhodné pro venkovní použití. Bohužel, jako všechny dřevěné předměty, musí být pravidelně ošetřeny ochranným olejem. V tuto chvíli, bez časové zkušenosti výrobci nemohou zatím poskytnout žádnou záruku pro venkovní použití.

998,- Kč


 
Copyright © 2011 - 2021  ·  Bauernöpl - Květiny - Zahradní centrum - Kaplice - Mostky ·  Všechna práva vyhrazena
Robert Sedlák  -  Váš osobní Webmaster   ·   webmaster.robertsedlak.cz